B.Malaysia |English
Laman Utama |Hubungi Kami





e-Tanah - Portal Awam v1.0.0
Objektif
Akta


 Profil e-Tanah
Objektif
Skop
Visi & Misi
Konsep
Sejarah & Kronologi
Logo e-Tanah
Direktori e-Tanah
Senarai Caj Perkhidmatan
 Undang - Undang
Pekeliling
Akta
Cabutan Perlembagaan
 e-Pembayaran
Panduan e-Pembayaran

Cetak Semula Resit
Carian Persendirian
 Borang Online
eBorang
 Direktori e-Tanah

PEJABAT PENGARAH TANAH DAN GALIAN PULAU PINANG

 

Nama

Jawatan

No. Telefon

e-Mel

Y.Bhg. Dato’ Hj. Arifin bin Awang

Pengarah Tanah & Galian

04-650 5200

arifin@penang.gov.my

Tuan Hj. Akmar bin Hj. Omar

Timbalan Pengarah (Pembangunan)

04-650 5202

akmar@penang.gov.my

Tuan Dr. Faizal bin Kamarudin

Timbalan Pengarah (Pendaftaran)

04-650 5208

faizalk@penang.gov.my

Puan Zuraida bt. Zainol

Ketua Penolong Pengarah (Hakmilik Strata)

04-650 5206

zuraidaz@penang.gov.my

Puan Junaidah bt. Jamil

Penolong Pengarah (Khidmat Pengurusan)

04-650 5210

junaidah.jamil@penang.gov.my

Cik Annur bt. Daud

Pegawai Undang-undang

04-650 5591

annur@penang.gov.my

Encik Azzimi bin Saidin

Penolong Pengarah Kanan (Penguatkuasaan)

04-650 5459

azzimi@penang.gov.my

Cik Jeejasmin bt. Othman

Puan Nur Farina Akmal bt. Chek Kassim

Penolong Pengarah (Pembangunan)

Penolong Pengarah (Pembangunan)

04-650 5207

04-650 5205

jeejasmin@penang.gov.my

nurfarina@penang.gov.my

Cik Asmahani bt. Abo Mansor

Penolong Pengarah (Pembangunan)

04-650 5207

asmahani@penang.gov.my

Puan Norliana bt. Ismail

Penolong Pengarah Kanan (Pendaftaran)

04-650 5467

norliana@penang.gov.my

Encik Zamri bin Othman

Encik Rosfihan bin Othman

Penolong Pengarah Kanan (Pendaftaran)

Penolong Pengarah  (Pendaftaran)

04-650 5203

04-650 5223

zamri@penang.gov.my

rosfihan@penang.gov.my

Puan Nur Huzaifah binti Zainal

Penolong Pengarah (Hakmilik Strata)

04-650 5176

nur_huzaifah@penang.gov.my

Puan Ummu Umairah bt. Azhari

Penolong Pengarah (Hakmilik Strata)

04-650 5626

ummu_umairah@penang.gov.my

Puan Shuhilla bt. Ahmad

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

04-650 5411

shuhilla@penang.gov.my

Encik Mohamad Rizal bin Bakisah

Pegawai Teknologi Maklumat

04-650 5412

mrizal@penang.gov.my

Puan Noni Hartika bt. Juhari

Penolong Pengarah (Hasil)

04-650 5486

nonihartika@penang.gov.my



Hakcipta Terpelihara © 2006-2015 Projek e-Tanah, NRE.



Dasar Keselamatan

Dasar Privasi

Penafian : Pejabat Tanah dan Galian Pulau Pinang tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan maklumat di dalam laman ini.